Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.10.2019 10:35
Call of Duty ścieżka dźwiękowa
671V

Call of Duty: Modern Warfare. Ścieżka dźwiękowa oficjalnie dostępna

Soundtrack z nadchodzącej gry od Infinity Ward jest już dostępny! Konieczne sprawdźcie, w jakie brzmienia uderza najnowsza część! 

Call of Duty: Modern Warfare to niezwykle wyczekiwana gra przez wszystkich fanów popularnej serii od Activision. Tegoroczna odsłona ma być nowym spojrzeniem na fabułę o Kapitanie Price'ie. Choć do premiery pozostał jeszcze tydzień, to już teraz możemy umilić sobie oczekiwanie. 

Na serwisy usługowe trafiła właśnie pełna ścieżka dźwiękowa z nadchodzącej produkcji. Składanka skomponowana została przez Sarah Schachner, która pracowała wcześniej przy muzyce do serii w Call of Duty: Infinite Warfare i częściowo Call of Duty: Modern Warfare 3. W tym roku będzie to jej drugi duży projekt, albowiem skomponowała soundtrack również do Anthem.

Najłatwiejszym sposobem na zapoznanie się ze ścieżką będzie sprawdzenie jej za pośrednictwem platformy Spotify. Wystarczy, że wejdziecie w to miejsce.

Najnowsze dzieło Infinity Ward zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One oraz PC już 25 października bieżącego roku. Zostały ostatnie dni, więc szykujcie broń i czas ruszać! 

Więcej o rzeczonym tytule przeczytasz poniżej:

Źródło: https://www.dualshockers.com/call-of-duty-modern-warfare-soundtrack/

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward