Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.10.2019 09:35
Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville na zwiastunie premierowym
412V

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville na premierowym zwiastunie w rytmie hip-hopu

Z okazji oficjalnej premiery najnowszej odsłony serii Plants vs. Zombies, twórcy podzielili się wyjątkowo klimatycznym, animowanym zwiastunem. Sprawdźcie koniecznie!

Najnowsze rozdanie ze świata Plants vs. Zombies jest już dostępne cyfrowo na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Gra odbiega od znanych schematów z kategorii "tower defense" i stawia na trzecioosobową strzelaninę, gdzie wejdziemy w rolę roślin, albo zombie - wszystko zależy od nas. 

Z okazji premiery, do Sieci trafił właśnie najnowszy zwiastun. Choć nie zobaczymy w nim zbyt wiele rozgrywki z Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, to animowana zapowiedź jest niezwykle urocza. Dwa wrogie ugrupowania skaczą po osiedlu w rytm hip-hop'owych dźwięków

Jeśli chodzi o materiał z samej gry, to choć na rzeczonym wideo trwają one zaledwie kilkanaście sekund (i to po zsumowaniu wszystkich), zdecydowanie zachęcają do sprawdzenia, jak wypada nowa formuła na własnej skórze! Warto wspomnieć, że produkcja oferuje możliwość kanapowego grania w kilka osób - przy użyciu split-screena - co w dzisiejszych czasach jest rzeczą wyjątkowo rzadko spotykaną! 

Nie ma co dłużej opisywać tego, co znajdziecie na filmiku. Najlepiej, jeśli sprawdzicie to sami, bo oglądanie tej scenerii w akompaniamencie niezwykle rytmicznych dźwięków jest satysfakcją samą w sobie. I nie zdziwię się, jeśli ostatecznie przekona Was do zakupu!

Więcej o serii przeczytasz na naszym serwisie:

Źródło: YouTube

Tagi: Electronic Arts Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville popcap games