Iza Łęcka Iza Łęcka 13.08.2019 07:46
plants vs. zombies
959V

Plants vs Zombies Battle for Neighborville z wyciekiem zwiastuna. Zapowiadają się dynamiczne zmagania

Czyżby szykowało się kolejne wielkie starcie pomiędzy zombiakami i roślinami? W Sieci właśnie wylądował przeciek zwiastuna z możliwej najnowszej odsłony Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, co potwierdza, że zombiaki budzą się ze snu.

Electronic Arts już od jakiegoś czasu w planach ma kontynuację serii Plants vs. Zombies. Jak wcześniej wspominaliśmy, firma zarejestrowała w Europie nowy znak towarowy dotyczący marki Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, co mogło sugerować rychłe zapowiedzi kontynuacji. Elektronicy już umieścili na swojej stronie opis nowej odsłony, jednak szybko został on usunięty:

„Ubijcie trochę zielska w Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville przez najgorszych strzelców świata! Prawie 20 w pełni spersonalizowanych klas postaci, jeden region społeczny, trzy regiony wojaży, dziewięć trybów PvP, w tym 4v4 Battle Arena i więcej!”

Plants vs Zombies: Battle for Neighborville, może zawitać nie tylko na PlayStation 4, Xboksa One i PC – jak wskazują dane z kodu gry, wersja na Nintendo Switch również jest w przygotowaniu, chociaż zgodnie z wypowiedzią informatora, „wszystko może ulec zmianie”.

Jak się jednak okazuje, w Sieci już zawitał przeciek – pojawił się nowy zwiastun zapowiadający najświeższą odsłonę potyczek pomiędzy zombiakami i roślinami. Zapowiadają się całkiem przyjemne zmagania.

Sprawdźcie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Plants vs Zombies: Battle for Neighborville plants vs. zombies przeciek zwiastun