Iza Łęcka Iza Łęcka 05.09.2019 07:00
plants vs. zombies
811V

Plants vs Zombies Battle for Neighborville na zwiastunie z rozgrywką. Gra dostępna już teraz

Po raz kolejny flora i nieumarli spotykają się na polach bitewnych podmiejskich terenów. Sprawdźcie z nami zwiastun najnowszej odsłony tego szalonego IP oraz co przygotowali twórcy dla największych fanów serii.

Premiera Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville odbędzie się 18 października. Gracze będą mogli walczyć za pomocą 20 w pełni konfigurowalnych klas postaci, w tym powracającym ulubionym bohaterom, takim jak Peashooter i Chomper, a także nowym, świeżym twarzom - Night Cap, mistrz cieni i królowa funky disco Electric Slide. Lista postaci zawiera również opcję Team Play dla każdej frakcji, Oak and Acorn czy Space Cadet.

Podstawą Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville jest ekscytująca rozgrywka dla wielu graczy. Śmiałkowie odkryją zagrożenia znajdujące się w: Neighborville Town Center, Mount Steep oraz Weirding Woods. Stawiając na zabawę w trybie multiplayer, gracze nie tylko wejdą do Giddy Park, ale i skorzystają z tablicy społecznej, by nawiązać kontakt z innymi sympatykami serii.

Jeżeli nie możecie się już doczekać zasmakowania w potyczkach pomiędzy zombiakami a roślinami, mamy dla Was bardzo interesującą opcję – jeszcze przed oficjalną premierą ruszyło Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville Edycja Founder’s, która dostępna jest w wersji na komputery za pośrednictwem platformy Origin oraz na konsole Xbox One i PlayStation 4. W cenie 29,99 dolarów otrzymujemy wcześniejszy dostęp do gry:

 „Edycja Founder’s to wczesna edycja gry, która daje fanom szansę stania się głównym Sąsiadem Założycielem. Przez kolejne sześć tygodni będą odkrywane przed nimi nowe części gry, w tym nowe tryby wieloosobowe czy regiony wolnej eksploracji. Wszystkie ekscytujące funkcje będą uruchamiane na żywo, aż do globalnej premiery 18 października.”

 Jak zapowiedział Rob Davidson, Game Director w PopCap w Vancouver:

 "Wraz z wydaniem Edycji Founder’s wyruszamy w nową podróż wraz z naszą oddaną społecznością. Na każdy tydzień aż do premiery, zaprojektowaliśmy publikację specyficznych modów i różnych metod rozgrywki w celu optymalizacji gry. Ten wyjątkowy sposób wydania, na który się zdecydowaliśmy, pozwala fanom na wcześniejsze wejście do zmienionego świata, zdobycie ekskluzywnych nagród i utrzymanie swoich postępów przed premierą, która będzie miała miejsce 18 października".

Możemy już sprawdzić niezwykle dynamiczny zwiastun z elementami rozgrywki. PopCap Games ponownie przenosi nas na tereny, gdzie liczy się tylko pokonanie wroga – kolejna odsłona Plants vs. Zombies to szybkie zmagania przy użyciu świeżutkich jak i znanych już dobrze bohaterów, nowych broni, w trzech regionach.

Zobaczcie także gameplay:

O Electronic Arts możecie również przeczytać na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Electronic Arts Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville PopCap Games

Nie przegap