Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 21.07.2019 12:17
Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 powstaje? EA zaprosiło graczy do testów nowej gry
883V

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 powstaje? EA zaprosiło graczy do testów nowej gry

Plotki o powstaniu Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 krążą już od kilku miesięcy, lecz dopiero rozesłane do graczy zaproszenia niemalże potwierdzają powstanie gry.

Seria Plants vs. Zombies jest jedną z najlepszych i najciekawszych w całym portfolio Electronic Arts. W czasach, w których o miano króla strzelanin walczą Battlefield i Call of Duty, swój kawałek tortu zgrabnie zgarnęło PvZ: Garden Warfare.

Niestety EA chyba nie za bardzo wiedziało co począć z marką od kilku dobrych lat, albowiem szykowano kilka eksperymentalnych gierek, które okazały się wielkimi porażkami. Na szczęście jednak seria może powrócić w chwale i to już całkiem niedługo. Kilka dni temu pisaliśmy o wycieku Plants vs. Zombies 3, dziś zaś mamy przyjemność poinformować, że tym razem do Sieci przedostały się mocne dowody na istnienie Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3!

Testerzy Electronic Arts dostali poufne maile z zaproszeniami do zamkniętych i tajnych testów wersji alpha nowej gry o kodowej nazwie Picnic. W opisie wiadomości jaką dostali gracze napisane jest, że będzie to "the new PvZ shooter", czyli nowa strzelanka osadzona w uniwersum stworzonym przez PopCap Games.

Poniżej przypominamy świetny zwiastun Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2.

Tagi: Electronic Arts Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 PopCap Games