Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.10.2019 08:25
xbox scarlett z mocnym cpu
1833V

Aaron Greenberg chwali CPU nowej generacji. Jakość 4K i 120 klatek na sekundę?

Jeden z pracowników Xboksa zdradza niezwykle ambitne plany, które firma podjęła przy tworzeniu nadchodzącej generacji. Jeśli słowa się potwierdzą, konsole będą potężne!

Wnętrze PlayStation 5 chwalone jest przez całą masę deweloperów i nie ma kilku dni, podczas których nie otrzymalibyśmy nowych informacji na temat tego, jak świetny będzie to sprzęt. Wreszcie mamy także  informacje odnośnie do nadchodzących konsol od Microsoftu. I to nie byle jakie, albowiem od samego pracownika firmy. 

W najnowszym wydaniu Official Xbox Magazine, Aaron Greenberg, menadżer ds. marketingu Xboksa, wypowiedział się na temat nadchodzącej generacji. Obiecał ogromny skok jakościowy pod względem CPU. Przekazał, że twórcy nie chcieli skupić się wyłącznie na poprawie jakości wizualnej, ale także płynności rozgrywki:

Myślę, że przy nadchodzącej generacji zobaczycie ogromne ulepszenie pod względem CPU, ponieważ naprawdę chcieliśmy się upewnić, że nie będzie trzeba podejmować żadnych kompromisów pod względem liczby klatek. Tak, możemy dać jakość 4K, ale możemy też zapewnić 120 klatek na sekundę. Myślę więc, że takie rozwiązanie będzie czymś, czego ludzie nie widzą na co dzień. 

Słowa pracownika Microsoftu wypadają niezwykle pozytywnie i pozostaje mieć nadzieję, że nie zostaną rzucone na wiatr. Giganci zakupili kilka świetnych studiów deweloperskich, więc miejmy nadzieję, że utalentowani twórcy dostaną tak ogromne możliwości, jak tylko potrzeba. Nam pozostaje czekać!

Też nie możesz doczekać się nowej generacji? Przeczytaj koniecznie:

Źródło: https://gamingbolt.com/xboxs-aaron-greenberg-says-next-gen-will-see-huge-upgrade-in-cpu

Tagi: Aaron Greenberg Microsoft Xbox xbox scarlett