Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2019 16:27
Samsung Galaxy Fold wyprzedany w Polsce
1025V

Samsung Galaxy Fold wyprzedany w Polsce. Firma podobno pracuje nad Galaxy Fold 2

Samsung potwierdził duże zainteresowanie smartfonami Samsung Galaxy Fold w naszym kraju. Składane urządzenia zostały wyprzedane, a według doniesień – firma już pracuje nad następcą. Nowa bryła może trafić na rynek już w przyszłym roku.

Jeśli wciąż nie byliście pewni, czy warto sięgnąć pod Samsung Galaxy Fold, to musicie zaczekać na drugą dostawę. Samsung Polska potwierdził bardzo wysokie zainteresowanie urządzeniami – firma wyprzedała wszystkie egzemplarze:

Galaxy Fold, najnowszy smartfon firmy Samsung, który wyznacza przyszłość rynku mobilnego cieszy się ogromnym zainteresowaniem polskich konsumentów. W zaledwie kilka godzin od startu sprzedaży wyprzedano wszystkie dostępne w salonach Samsung Brand Store egzemplarze.

Cena na poziomie 9000 zł nie odstraszyła klientów i choć nie możemy potwierdzić dokładnej liczby sprzedanych egzemplarzy, to firma już zapowiedziała, że pracuje nad zwiększeniem dostępności smartfonów. Już 23 października kolejni klienci mają zapoznać się ze składanym sprzętem.

Sytuacja jest interesująca z jeszcze jednego powodu – Samsung najwidoczniej nie porzuca koncepcji składaków i według informatorów: już trwają prace nad Samsungiem Galaxy Fold 2. Prezentacja ulepszonej bryły może odbyć się nawet w przyszłym roku – nie jest wykluczone, że ostateczną wersję urządzenia zobaczymy w kwietniu.

Wśród głosów pojawia się jedna informacja: producent chce znacząco ulepszyć konstrukcję oferując nowe rozwiązanie związane ze składaniem ekranu.

Polecamy:

Źródło: https://news.samsung.com/pl/samsung-galaxy-fold-wyprzedany-w-salonach-samsung-brand-store

Tagi: Galaxy Fold Samsung Galaxy samsung galaxy fold Samsung Galaxy Fold 2