Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2019 22:00
Bleeding Edge bohaterka z wielkim gnatem
424V

Bleeding Edge wypróbujemy w przyszłym tygodniu. Nowa gra twórców Hellblade

Ninja Theory szykuje graczy na kolejne testy Bleeding Edge. Sieciowa produkcja nastawiona na starcia dwóch drużyn trafi do zainteresowanych w przeszłym tygodniu. Będzie to dobry moment na sprawdzenie, czy warto czekać na pełną wersję.

Ninja Theory przyzwyczaiło graczy do tworzenia gier przepełnionych mocnymi historiami oraz ciekawą rozgrywką. Autorzy dotychczas skupiali się na opowieściach dla pojedynczego gracza, ale tym razem postawili na arenowy, sieciowy shooter, który ma zaangażować do walki dwie drużyny składające się z różnych bohaterów.

Czy Bleeding Edge osiągnie sukces? Możecie przekonać się już w przyszłym tygodniu. Deweloperzy potwierdzili, że od 24 października rozpocznie się kolejny etap testów produkcji i tym razem do zabawy dołączą gracze na PC.

W tej sytuacji Ninja Theory sprawdzi także cross-play, cross-save, a nawet usłyszy opinie graczy, którzy będą ogrywać tytuł na PC za pomocą kontrolerów. Ponownie w testach mogą brać udział członkowie Xbox Insider.

Możemy mieć nadzieję, że tym razem otrzymamy szansę spojrzenia na dodatkowe fragmenty rozgrywki, ponieważ aktualnie Ninja Theory oraz Microsoft nie prowadzą zakrojonej kampanii promocyjnej gry.

Warto sprawdzić na naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Tagi: Bleeding Edge Microsoft Ninja Theory