Bleeding Edge

Bleeding Edge

4,0
12 oceny

Ocena wg platformy:

PC 4.3
XONE 3.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ninja Theory
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
24.03.2020
Europa:
24.03.2020
Polska:
24.03.2020
Producent:
Ninja Theory
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
24.03.2020
Europa:
24.03.2020
Polska:
24.03.2020

Recenzja redakcji

Bleeding Edge – recenzja gry. Czasami po prostu nie warto
Wojtek Gruszczyk

Wojciech Gruszczyk

6.5
Bleeding Edge – recenzja gry. Czasami po prostu nie warto
PC XONE

Bleeding Edge - opis gry

Bleeding Edge to gra akcji z rozgrywką nastawioną na multiplayer  Za produkcję odpowiadało studio Ninja Theory, a za wydanie przez Microsoft. Tytuł ukazał się na komputerach (Windows 10) oraz konsoli Xbox One. 

Bleeding Edge to gra akcji nastawiona na rozgrywkę wieloosobową, w której rywalizują dwa czteroosobowe drużyny. Produkcja Ninja Theory oddaje nam do dyspozycji osiem (barwnych) grywalnych postaci, renegatów wystawionych poza nawias społeczeństwa. Jest to dla przykładu Buttercup posługująca się piłami, przypominający metalowca Nidhoggr używający podczas rywalizacji gitary czy nowojorski ninja Daemon. 

Każda z dostępnych w Bleeding Edge postaci różni się oczywiście umiejętnościami i charakterystyką. Zawodnicy posiadają dwie cechy opisujące ich zdolności: melee, hybrid, ranged, support, assassin oraz heavy. Niektórzy więc specjalizują się w walce na krótki a niektórzy na długi dystans, jedni są bardziej wytrzymali, inni mniej; jeszcze inni koncentrują się natomiast na wspieraniu swoich towarzyszy broni. 

Podczas zmagań zważać należy na staminę - trzy paski, które zużywane są przez różne czynności. Do tego dochodzi też cooldown, krótka przerwa, w trakcie trwania której nie możemy korzystać z użytej przed chwilą zdolności. Podopieczni mają również do dyspozycji latające deski i chipy, czyli modyfikatory pozwalające wpływać na potencjał bojowy. Mamy na nie trzy sloty, a nowe chipy odblokowujemy z czasem.

Bleeding Edge oferuje dwa główne warianty rozgrywki. Pierwszy to Objective Control, w którym staramy się przejąć kontrolę nad -- o ile to możliwe -- trzema punktami na planszy. Drugi to z kolei Power Collection, gdzie najpierw musimy położyć ręce na bateriach, a następnie udać się w inne miejsce na mapie, by je spieniężyć. Oprócz tego twórcy udostępnili też tryb treningowy.

Wideo - Bleeding Edge

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper