Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2019 22:00
Xbox One X Taco Bell
1068V

Xbox One X w specjalnym pakiecie Taco Bell. Konsola z charakterystycznym dzwonkiem

Microsoft ściśle współpracuje z Taco Bell, więc kolejni gracze mają szansę wygrać specjalną wersję Xboksa One X. Urządzenie trafiło do nowego pudełka, posiada odświeżony kontroler, a sama konsola przeszła pewną modyfikację.

Microsoft zaprezentował specjalny zestaw Xboksa One X przygotowany z myślą o firmie Taco Bell. Gracze mogą wygrać urządzenie w licznych loteriach, ale warto w tym wypadku spojrzeć na sam zestaw, ponieważ zadbano tutaj o naprawdę świetny pakiet.

Xbox One X Taco Bell to nie tylko najmocniejsza konsola aktualnej generacji, ale szczęśliwy zwycięzca zgarnie także nowy kontroler Microsoftu – Xbox Elite Series 2 zbiera pierwsze pochwały i według dziennikarzy będzie to najlepszy pad do Xboksa One dostępny na rynku. W pudełku znajdzie się kod na sześć miesięcy Xbox Game Pass Ultimate... Szkoda, że oferta jest dostępna wyłącznie dla Amerykanów.

Gigant z Redmond zadbał także o pewną ciekawostkę – podczas włączenia Xboksa One X Taco Bell usłyszymy charakterystyczny dźwięk znany właśnie z Taco Bell. Dzwonek usłyszycie na końcu materiału.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft xbox one xbox one x Xbox One X Taco Bell