Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2019 17:35
Star Wars Jedi Fallen Order
2981V

Star Wars Jedi: Upadły na nowej rozgrywce. Gra zachwyca kolejnych dziennikarzy

Respawn Entertainment zaprosiło redakcje na ostatnie testy Star Wars Jedi Fallen Order przed wielką premierą. Opinie dotyczące ostatecznego kodu są bardzo pozytywne, ponieważ twórcy serii Titanfall oferują dopracowaną i przepełnioną sosem Gwiezdnych wojen rozgrywkę.

Star Wars Jedi: Upadły zakon na pierwszych materiałach nie ujął wszystkich, ale wiele na to wskazuje, że tytuł może okazać się jedną z niespodzianek listopada. W Sieci nie brakuje opinii, według których Respawn Entertainment stworzyło najlepszą grę z uniwersum Gwiezdnych wojen od wielu długich lat.

Twócy podobno oferują świetne walki, które faktycznie w pewien sposób są wzorowane na pojedynkach z Sekiro: Shadows Die Twice. W wielu starciach gracze muszą wykorzystywać wszystkie atuty postaci, niezbędne jest dobranie odpowiedniej taktyki, a w trakcie rywalizacji trzeba korzystać z bloków, odbijania ataków oraz uników.

Wielu dziennikarzy mówi wprost – nie sądzili, że Star Wars Jedi Fallen Order jest tak rozbudowaną grą, która w dodatku jest przeładowana klimatem Gwiezdnych wojen. Respawn wykazało się świetną znajomością materiału źródłowego i co najważniejsze – deweloperzy potrafili przelać swoją wiedzę na kod.

Wybrane redakcje otrzymały dostęp do ponad 2 godzinnych fragmentów, które miały pokazać zróżnicowane aktywności. Poniżej zobaczycie kilka ujęć z gry.

Warto również przeczytać:

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon