Tytus Stobiński Tytus Stobiński 07.10.2019 12:12
Second Sister
1244V

Star Wars Jedi: Upadły Zakon - EA przekonuje, że Druga Siostra to bezwzględny zabójca

Nowa gra osadzona w uniwersum "Gwiezdnych Wojen" pojawi się na rynku już w przyszłym miesiącu. My na osłodę oczekiwania dostajemy nowe informacje na jej temat.

Jak wiemy, wydarzenia fabularne Star Wars Jedi: Upadły zakon będą skupione wokół historii Cala Kestisa, młodego rycerze Jedi, który ukrywać się musi przed agentami Imperium, którzy w ramach wydanego im rozkazu 66 przemierzają galaktykę w celu wykrycia i zlikwidowania wszystkich członków zakonu.

Niedawno, za sprawą swojego konta na twitterze, EA opublikowało nowe fakty związane tzw. Inkwizytorami. wyczulonymi na moc zabójcami Imperium. Jednym z naszym głównych antagonistów, będzie Druga Siostra, czyli brutalna i ambitna, należąca niegdyś do Zakonu Jedi agentka. Jak czytamy, prócz bycia doskonale wyszkoloną w aspekcie walki mieczem świetlnym oraz posługiwania się mocą, jej główną zaletą jest doskonałe przewidywanie ruchów swojej ofiary. 

Z drugiej strony mamy Dziewiątą Siostrę, która jest postacią narzucającą się i niebezpieczną oraz za sprawą mistrzostwa w posługiwaniu się mocą, przeczyta nasze myśli. Choć mniej zwinna, to znacznie większa i silniejsza od pozostałych Inkwizytorów. 

Premiera już 15 listopada, pozostał więc nam nieco ponad miesiąc oczekiwania. Zagracie w produkcję Respawn Entertainment?

Warto również przeczytać:

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon