Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2019 18:58
NVIDIA Shield TV Pro
1453V

NVIDIA Shield TV Pro zadebiutuje wkrótce. Amazon ujawnił szczegóły sprzętu

Firma NVIDIA przygotowuje się do premiery nowego urządzenia. Jeszcze w październiku na rynku pojawi się NVIDIA Shield TV Pro, który wylądował na Amazonie. Poznajcie kompletne szczegóły sprzętu, który może trafić w gust wielu graczy.

Mogę śmiało podejrzewać, że prezentacja NVIDIA Shield TV Pro odbędzie się w przeciągu najbliższych dni. Amazon wrzucił sprzęt do swojej oferty i zdaniem sklepu – premiera odbędzie się już 28 października.

NVIDIA Shield TV Pro jest udoskonaloną wersją swojego poprzednika i teraz urządzenie kupimy za równowartość 199 dolarów. Pod względem wyglądu nie zmieniło się za wiele, ale teraz inżynierowie wyposażyli maszynę w procesor Tegra X1+, który ma zapewnić 25% większą wydajność od poprzednika. Nowy Shield ponownie otrzyma 3GB pamięci RAM oraz 16GB pamięci na dane.

Czy taka specyfikacja zachęci szerokie grono odbiorców? Przekonamy się już wkrótce, ale warto pamiętać, że już dostępny Shield jest uważany za najlepszy Android TV Box, a teraz otrzymamy znacznie więcej mocy.

NVIDIA Shield TV Pro

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.androidauthority.com/new-nvidia-shield-tv-pro-1042791/

Tagi: NVIDIA NVIDIA Shield NVIDIA Shield TV NVIDIA Shield TV Pro