Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.09.2019 17:30
Luigi's Mansion 3 otrzyma DLC
381V

Luigi's Mansion 3 otrzyma w przyszłości płatne DLC

Na oficjalnej stronie trzeciej odsłony serii Luigi's Mansion pojawiły się informacje, iż w przyszłości do gry trafią DLC. Ich zawartość znacznie rozwinie szczególnie dwa z trybów. 

Luigi's Mansion 3 to bez dwóch zdań jeden z tych projektów, na które fani Nintendo czekają najbardziej. Bardzo długo nie zdradzano nam daty premiery, ale dziś wiemy już, że ta ustalona została na  tegoroczne Halloween. 

Teraz, pomimo braku głośnej zapowiedzi, na stronie gry pojawiła się informacja odnośnie do płatnych DLC, które mają pojawić się w bliżej nieokreślonej przyszłości. Możemy tam przeczytać:

Płatne DLC trafią do Luigi's Mansion 3 w przyszłości, dodając nową zawartość do trybów wieloosobowych ScareScraper oraz ScreamParku.

Pierwszy ze wspomnianych trybów to kooperacyjna przygoda, w której składamy czteroosobową drużynę lokalnie, albo online i wykonujemy przeróżne zadania na czas. Jest dokładnie tym samym, co we wcześniejszych wersjach z Nintendo 3DS. Scream Park to nowość w serii. Skupia się bardziej na rywalizacji między graczami, która odbywać się ma w "strasznych" mini-gierkach.

Można śmiało założyć, że DLC obejmą nowe etapy w ScareScraper oraz kolejne mini-gierki do ScreamParku. Więcej informacji najprawdopodobniej pojawi się bliżej premiery gry, 31 października.

Interesuje Was rzeczony tytuł? Więcej przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/luigis-mansion-3-will-be-getting-paid-dlc-with-new-multiplayer-content/

Tagi: Luigi's Mansion 3 Next Level Games Nintendo

Nie przegap