Iza Łęcka Iza Łęcka 05.09.2019 00:37
Luigi’s Mansion 3
369V

Luigi’s Mansion 3 z nowym trybem. Nintendo zaprasza do gry

Nintendo rozpoczyna konkretną promocję Luigi’s Mansion 3, która przygotuje graczy na pojedynki z najróżniejszymi duchami. Sprawdźcie materiały z tej wyczekiwanej przez wielu produkcji.

31 października odbędzie się premiera Luigi’s Mansion 3. Jest to jedna z najważniejszych gier zmierzających na Nintendo Switcha w 2019 roku. Deweloperzy obiecują wyjątkową zabawę z duchami w rolach głównych.

W najnowszej przygodzie tytułowy bohater trafi do hotelu przepełnionego przerażającymi istotami – w grze będziemy eksplorować pięć poziomów budynku, a każdy zaoferuje swój indywidualny motyw przewodni. Gracze mogą w tej sytuacji liczyć na różnorodność w przedstawieniu lokacji oraz kolejne wariacje dotyczące przeciwników.

Deweloperzy z Nintendo nie zapominają o ciekawych urozmaiceniach – sympatycznie zapowiada się Gooigi, który jest maziowatym klonem protagonisty, to przy pomocy dostaniemy się do różnych, normalnie niedostępnych miejsc. Gameplay w głównej mierze zapewni typowe atrakcje, chociaż na początku będziemy atakować duchy wykorzystując latarkę, a ogłuszone bestie wciągniemy przez odkurzacz.

Na imprezie pokazano tryb Scream Park, który pozwoli ośmiu graczom jednocześnie cieszyć się rozgrywką na jednym Nintendo Switchu. Zwiastun sprytnie prezentuje założenia rozgrywki.

Tagi: Luigi's Mansion 3 Next Level Games Nintendo

Nie przegap