Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2019 22:00
Charizard Pokemon
1037V

Pokemon Sword/Shield ujawnia kolejnych gigantów. Klasyczne Pokemony w wersji GIGANTAMAX

The Pokemon Company opublikowało nowy zwiastun Pokemon Sword/Shield, który pokazuje cztery nowe wersje znanych Pokemonów. Gracze natrafią na między innymi gigantycznego Charizarda.

Pokemon Sword/Shield odświeży uznaną serię i zapewni kilka interesujących mechanik. Jedną z nowości jest GIGANTAMAX, dzięki któremu wybrane Pokemony znacząco urosną i otrzymają specjalne ataki. Dzisiejsze prezentacja potwierdziła, że w grze znajdziemy czterech kolejnych gigantów: Butterfree, Charizard, Eevee, Pikachu oraz Meowth.

Eevee oraz Pikachu zdobędziemy posiadając jedną z wersji Pokemon Let's GO, ale warto zwrócić uwagę na wygląd najlepszego przyjaciela Asha – twórcy wykorzystali design z lat 90. Długi Meowth wyląduje u graczy, którzy zagrają w Pokemon Sword/Shield od 15 listopada do 15 stycznia 2020 roku. Natomiast Butterfree oraz Charizarda zdobędziemy przez raidy.

GIGANTAMAX może okazać się przyjemnym dodatkiem do Pokemon Sword/Shield, który oczywiście nie zaoferuje rewolucji, ale szczerze mówiąc – chętnie sprawdzę w akcji dużego Charizarda.

Polecamy na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Game Freak Nintendo Pokemon Sword/Shield