Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.10.2019 12:19
Ancestors Legacy
738V

Ancestors Legacy. Oficjalne wsparcie dla modów i dedykowane serwery w polskim hicie

Znakomite Ancestors Legacy, stworzone przez nasze rodzime studio, niedawno wylądowało na konsolach. Tym razem gra doczekała się natomiast ważnej aktualizacji, zapewniającej obsługę modów.

Mody wkraczają oficjalnie do świetnego Ancestors Legacy. Polska produkcja w wersji PC dorobiła się dzisiaj oficjalnego wsparcia dla fanowskich modyfikacji poprzez Steam Workshop. To jedna z niewielu gier śmigających na Unreal Engine 4, które wspierają taką funkcję.

Fani mogą modyfikować mapy, postacie, animacje, zmieniać balans rozgrywki, siłę poszczególnych frakcji aa także dodawać własne mapy, pliki audio, jednostki itd. Deweloperzy mają jeszcze poprawiać narzędzia modderskie do Ancestors Legacy. Póki co zostały one udostępnione w wersji beta.

Last but not least - Ancestors Legacy dorobiło się w końcu dedykowanych serwerów. Wszystko po to, by grało się przyjemniej w trybie multiplayer.

Ancestors Legacy zgarnęło dobre oceny na Metacrticic - średnia gry to 7.7/10. Przy okazji warto wspomnieć, że gra jest obecnie dostępna w promocji na Steam za 42,50 zł

Warto spojrzeć:

Tagi: 1C Company Ancestors Legacy Destructive Creations