Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2019 17:48
Monster Hunter X Resident Evil 2
973V

Monster Hunter World Iceborne X Resident Evil 2. Leon, Claire i Mr. X będą walczyć z bestiami

Capcom wykorzystuje swoją wielką markę. Japończycy właśnie zapowiedzieli ciekawy crossover, w którym bohaterowie Resident Evil 2 trafią do Monster Hunter World Iceborne. Zobaczcie materiał zapowiadający efektowne walki.

Monster Hunter World to wciąż najpopularniejsza gra w historii Capcomu, więc nikogo nie powinno dziwić, że Japończycy pracują nad nową zawartością, której zadaniem będzie aktywizacja graczy i zachęcenie do rozgrywki kolejnych klientów.

Japończycy właśnie zapowiedzieli, że w listopadzie bohaterowie Resident Evil 2 trafią do Monster Hunter World Iceborne. W grze pojawią się Leon, Claire i Mr. X, a deweloperzy zadbają także o specjalny sprzęt oraz kolejne zbroje – całość oczywiście w odpowiednim motywie.

Nowości zostały zaprezentowane na poniższym zwiastunie, który w zasadzie pokazuje, że Capcom ma nieograniczone możliwości na rozwój swojego tytułu. Niezbędne w wielu przypadkach jest oczywiście uzyskanie „zielonego światła”, ale akurat ze swojego dorobku firma może dowolnie korzystać...

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Tagi: