Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 13.10.2019 21:30
Death stranding
3609V

Death Stranding. Poznaliśmy rozmiar gry dzięki limitowanej wersji PS4 Pro

Do sieci trafiły informacje na temat limitowanej edycji PS4 Pro z grą Death Stranding - dzięki temu poznaliśmy rozmiar najnowszej produkcji Kojimy.

Death Stranding to najbardziej wyczekiwany tytuł ekskluzywny na platformę PlayStation 4 - premiera ma odbyć się już za niecały miesiąc, więc do sieci trafiają przeróżne przecieki na temat produkcji.

Jak już wiemy, do oferty sklepów trafi zestaw, w którym znajdzie się gra Death Stranding oraz konsola PS4 Pro z limitowanym malowaniem. Jeden ze sklepów, przez który można zamówić przedpremierowo zestaw, zaktualizował informację o kolejne szczegóły, z których wynika, że najnowsza gra od Kojima Productions będzie ważyć około 55 GB - nie są tutaj brane pod uwagę żadne premierowe aktualizacje i nowe zawartości, a biorąc pod uwagę, że gra jest już w "złocie" powinniśmy przygotować ponad 55 GB wolnej przestrzeni.

Dla porównania, Days Gone, również ekskluzywny tytuł na PS4, ważył na premierę 50 GB, a ten kto grał, wie, że świat zawarty w produkcji od Bend Studio został bardzo starannie i ładnie zaprojektowany, więc i tutaj powinniśmy mieć na co popatrzeć. 

W najbliższych tygodniach powinniśmy dostać ogromną dawkę materiałów promujących najnowszą produkcję Kojimy - do sieci trafiają kolejne zwiastuny, a w niektórych kinach jest wyświetlany zwiastun filmowy. 

O warto przeczytać:

Źródło: https://twistedvoxel.com/death-stranding-file-size/

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment