Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2019 16:41
Postal 4: No Regerts
1820V

Postal 4: No Regerts na zwiastunie. Wielki powrót serii

Seria Postal powraca za sprawą pełnoprawnej kontynuacji. Postal 4: No Regerts pozwoli sikać na ludzi, strzelać do nich wymyślną bronią, a to wszystko w dość staroświeckiej (klasycznej?) oprawie. Zobaczcie pierwszy materiał z nowej odsłony.

Postal ma swoje najlepsze lata już dawno za sobą, a druga część wciąż znajduje wielu entuzjastów, którzy spędzają wolny czas na terroryzowaniu napotkanych NPC-ów. Właśnie dość niespodziewanie otrzymaliśmy zapowiedź kontynuacji – za produkcję odpowiada Running With Scissors, czyli twórcy całej serii.

Postal 4: No Regerts jest aktualnie dostępny w programie Wczesnego Dostępu na Steam – jest to świadomy wybór twórców, którzy chcą się upewnić, że nie zapewnią graczom „podobnego śmietnika” jak Postal 3. Teraz gracze mają pomóc w rozwoju tytułu.

Głównym bohaterem został Postal Dude, który ma pięć dni na zebranie wyznaczonych pieniędzy. Jak to zrobi? Może skorzystać z legalnej pracy, ale także wykorzystać zwariowaną broń do wyeliminowania okolicznych mieszkańców. Głos bohaterowi podłoży Jon St. John – tak, aktor kojarzony z głosu Duke Nukem.

Postal 4: No Regerts aktualnie oferuje zaledwie skromny wycinek (pierwszy dzień) i jakość to raczej „pre-beta”, ale już teraz Running With Scissors chce się przekonać, że podąża odpowiednią drogą.

Warto również spojrzeć:

Źródło: https://www.dualshockers.com/postal-4-no-regrets-reveal-early-access-launch/

Tagi: postal Postal 4 Postal 4: No Regerts