Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2019 15:42
Wiedźmin x Cyberpunk
2490V

Wiedźmin x Cyberpunk 2077. Geralt i Ciri w nowym świecie

Jeden z fanów postanowił przerzucić bohaterów wielkiego hitu CD Projekt RED do nowej historii. Jak Geralt i Ciri poradziliby sobie w świecie Cyberpunka 2077? Zobaczcie niezłe prace, które powinny rozbudzić twórców z CDP RED.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to największy sukces CD Projekt RED i w pewnym momencie Polacy powrócą do uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Mimo to twórcy skupiają się teraz na nowym IP, ale trudno uwierzyć, by choć raz deweloperzy nie myśleli o pewnym połączeniu.

Jak Geralt i Ciri poradziliby sobie w świecie Cyberpunka? Na to pytanie postanowił odpowiedzieć Hybra_art, który przygotował naprawdę niezłe prace. Zwróćcie uwagę na strój łowcy potworów – zobaczycie tutaj dobrze wkomponowany medalion oraz znaki. Jego towarzyszka dorobiła się nawet niezłego tatuażu oraz metalowej łapy. Wygląda to bardzo obiecująco.

W tym miejscu na pewno trzeba przypomnieć słowa Ciri z Wiedźmina 3: Dziki Gon, która w pewnym momencie wspomina o tajemniczym świecie... Jeśli nie graliście w Wieśka – nie włączajcie poniższego zwiastuna.

Wiedźmin x Cyberpunk 1

Wiedźmin x Cyberpunk 2

Warto również przeczytać:

Źródło: https://www.dualshockers.com/cyberpunk-2077-the-witcher-geralt-ciri-fan-art/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077