Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2019 22:30
DOOM Eternal Edycje
1365V

DOOM Eternal w edycji przedpremierowej z koszulką, bonusową grą i DLC

Na DOOM Eternal musimy zaczekać do przyszłego roku, ale możecie mieć pewność, że gra trafi do Polski w wypasionym wydaniu. Poznaliśmy edycję przedpremierową produkcji, dzięki której zainteresowani gracze otrzymają między innymi koszulkę.

Twórcy Doom Eternal otrzymali dodatkowy czas na dopracowanie produkcji, więc możemy mieć nadzieje, że faktycznie gra zaprezentuje bardzo wysoki poziom. Fani gatunku i sympatycy serii pewnie nie muszą być specjalnie zachęcani do tytułu przepełnionego demonami, ale wydawca właśnie poinformował o edycji przedpremierowej.

Od 15 października w sklepach Media Markt pojawi się specjalna edycja DOOM Eternal, dzięki której otrzymacie koszulkę w rozmiarze L oraz bonusy cyfrowe. Zainteresowani muszą w tym wypadku kupić specjalny box – dzięki niego skorzystacie z promocji na pełną wersję gry (wysokość rabatu będzie równa kwocie wydatkowanej na zakup Edycji przedpremierowej).

Ponadto, jeśli zdecydujecie się nabyć grę w przedsprzedaży, to w wielu sklepach internetowych otrzymacie DLC Pakiet Rip and Tear, który zawiera:

  • Cyfrową wersję gry DOOM 64
  • Skórkę DOOT Revenant
  • Skórkę do strzelby „Stare dzieje”
  • Kampanię „Baza kultysty” na poziomie mistrzowskim

DOOM Eternal Edycja Specjalna Koszulka

Warto również przeczytać na naszym serwisie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software