Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2019 14:07
DOOM Eternal PGA
393V

DOOM Eternal na PGA! Wypróbujemy wielki kawał kodu przeładowany demonami

DOOM Eternal zaliczył opóźnienie, ale Polacy otrzymają unikatową szansę zapoznania się z wycinkiem dużego fragmentu gry przepełnionego przerażającymi bestiami. Produkcja id Software będzie ozdobą tegorocznego Poznań Game Arena.

Jeśli zamierzacie odwiedzić Poznań Game Arena to nie możecie przegapić tej okazji. Cenega właśnie potwierdziła, że podczas PGA zapoznamy się z Doom Eternal.

Trzeba to podkreślić – Polacy jako jedni z nielicznych otrzymają dostęp do tak wielkiego kawałka kodu przed premierą. Bethesda zazwyczaj nie oferuje lokalnym wydawcom fragmentów swoich dużych gier przed debiutem, ale tym razem udało się przygotować ciekawe wydarzenie.

Strefę DOOM Eternal będzie można odwiedzić w Hali nr 5 na stoisku nr 21. Na miejscu znajdziecie kilkanaście stanowisk z fragmentem kampanii – będzie to prawdopodobnie ten sam wycinek gry, który był prezentowany na europejskim QuakeConie. W swoim czasie redakcje z całego świata chwaliły przedstawiony kod, więc raczej w tym wypadku nikt nie będzie narzekał.

Będzie to pewnie jedyna szansa do wypróbowania DOOM Eternal przed premierą – jak wiadomo krwawy shooter zaliczył opóźnienie i zadebiutuje dopiero pod koniec marca, ale w tym wypadku gracze mogą mieć pewność, że otrzymają dopracowany i rozbudowany kod.

Warto również przeczytać na naszym serwisie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software

Nie przegap