Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 13.10.2019 17:00
Axl Low
297V

Guilty Gear z nowym materiałem podczas imprezy SEA Major 2019, grywalne demo w listopadzie

Podczas wydarzenia SEA Major 2019, na najnowszym materiale z gry Guilty Gear, przedstawiono bohatera o imieniu Axl Low - zobaczcie go w akcji!

Studio Arc System Works stopniowo zapoznaje nas z bohaterami, którzy będą dostępni w nadchodzącej produkcji, Guilty Gear (2020) - niektórych z nich znamy już z poprzednich odsłon, pół miesiąca temu przedstawiono znaną nam na pewno wojowniczkę o imieniu May, a dzisiaj opublikowano pierwsze materiały z Axlem Lowem.

Axl Low jest podróżnikiem w czasie, a na poniższym materiale możecie obejrzeć kilka jego ruchów i kombinacji ataków. Wygląda na to, że będzie to bardzo mocny wojownik, którego nie będzie można zlekceważyć.

Oprócz tego, japoński zespół za pomocą filmu poinformował nas, że grywalne demo najnowszej odsłony serii Guilty Gear będzie dostępne podczas wydarzenia o nazwie ARCREVO America 2019, które ma odbyć się 16-17 listopada bieżącego roku. Fani mogą spodziewać się kolejnego zwiastunu produkcji 3 listopada, kiedy to poznamy kolejnego bohatera. 

Produkcja ma zadebiutować wyłącznie na platformie Sony (obecnie potwierdzone jest PS4, ale jest duża możliwość, że gra pojawi się również na PS5) w 2020 roku - dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

O Guilty Gear warto przeczytać:

Źródło: https://gamingbolt.com/guilty-gear-2020-trailer-highlights-axl-low-two-more-fighters-teased

Tagi: Arc System Works Guilty Gear (2020)