Iza Łęcka Iza Łęcka 30.09.2019 11:17
Guilty Gear May
321V

Guilty Gear na kolejnym zwiastunie. Twórcy prezentują May i zapowiadają kolejny pokaz

Kampania marketingowa przyszłorocznego Guilty Gear trwa w najlepsze. Arc System Works małymi krokami prezentuje kolejnych wojowników przygotowując się tym samym do wielkiej premiery. Dzisiaj oglądamy ruchy May i szykujemy się na następny turniej.

Arc System Works nadal nie jest gotowe do uchylenia rąbka tej najważniejszej tajemnicy i podania ostatecznej daty premiery nowego Guilty Gear. Japończycy najwidoczniej mają czas, bowiem w spokoju prezentują kolejne elementy przyszłorocznej bijatyki.

Do gry na pewno powróci May – jest to młoda członkini powietrznych piratów, która jest całkowicie oddana liderowi grupy, Johnny'emu. To właśnie on zapewnił jej schronienie i podjął się jej wychowania, gdy dziewczynka została osierocona. Wojowniczka wystąpiła aktualnie w 21 odsłonach Guilty Gear – licząc wszystkie dostępne wariacje.

Najnowszy zwiastun zdradza także, że do tytułu powróci kolejny pewniak. Dokładniejsza prezentacja Axla Low zostanie udostępniona w dniach 12-13 października, podczas SEA Major 2019. Wydarzenie zgromadzi fanów bijatyk, którzy będą rywalizować w dziesięciu produkcjach. Na liście znajduje się oczywiście Guilty Gear Xrd REV 2.

Na naszym portalu przeczytacie dodatkowe informacje o Guilty Gear (2020):

Tagi: Arc System Works Guilty Gear (2020)

Nie przegap