Iza Łęcka Iza Łęcka 13.09.2019 08:10
Guilty Gear 2020 Sol
1028V

Nowy Guilty Gear wygląda wyśmienicie. Nadciąga najpiękniejsza bijatyka generacji?

Arc System Works zaprezentowało nowy materiał z przyszłorocznej odsłony GUILTY GEAR, który daje nam możliwość nacieszenia oczu kilkoma fragmentami rozgrywki. Fani gatunku muszą zacierać rączki, ładować kontrolery i szykować się na wiele nieprzespanych nocy. Ta gra wygląda niesamowicie.

Arc System Works na EVO 2019 zapowiedziało nową odsłonę Guilty Gear, a podczas Tokyo Game Show został zaprezentowany nowy zwiastun. Deweloperzy pokazują tym razem nie tylko kilka ładnych animacji, a udowadniają, że nadciąga jedna z najładniejszych bijatyk aktualnej generacji.

Na materiale Japończycy prezentują kilka ruchów dwóch zawodników – Sol i Ky na pewno pojawią się w grze i trzeba przyznać, że wojownicy posiadają kilka efektownych sekwencji ciosów i zwodów. Pojedynki w nowym Guilty Gear będą niezwykle widowiskowe i pełne dynamizmu.

Materiał zdradza pojawienie się w grze May, jednak na publikację następnego zwiastuna z produkcji musimy czekać dopiero do 27-29 września. Jak widać prace nad tytułem przebiegają zgodnie z planem - Arc System Works najwidoczniej już wkrótce powinno mówić o szczegółach premiery, co ucieszy sympatyków bijatyki.

Warto sprawdzić na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Arc System Works Guilty Gear (2020)

Nie przegap