Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.10.2019 11:10
Gal Gadot jako Irena Sendlerowa
728V

Irena Sendlerowa bohaterką kolejnego amerykańskiego filmu. Wcieli się w nią Gal Gadot

Gwiazda, która dziś kojarzona jest najbardziej z roli "Wonder Woman" wcieli się w polską bohaterkę wojenną, Irenę Sendlerową! 

Gal Gadot oraz firma, której jest założycielką, Pilot Wave, doszli do porozumienia z Warner Bros. odnośnie do stworzenia filmu opowiadającego o polskiej bohaterce, Irenie Sendlerowej. Kobieta w czasie wojny, dzięki swojej heroicznej postawie, uratowała ogromną liczbę żydowskich dzieci, które ukrywała, a następnie zapewniała im nową tożsamość i rodziny. 

Izraelska aktorka, która znana jest z roli Wonder Woman w filmach opartych na komiksach DC, wcieli się i tu w postać bohaterki, samej Pani Sendlerowej. Historia będzie w dużej mierze oparta na tym, w jaki sposób kobieta radziła sobie w Getcie Warszawskim podczas II Wojny Światowej

Wśród osób odpowiedzialnych za tworzenie serialu mają znaleźć się także mąż aktorki, Jaron Varsano, producent Marc Platt oraz Justine Juel Gillmer (która odpowiadała za skrypty w "The 100" oraz nadchodzącym filmie "Harry Haft"). Na więcej informacji musimy jeszcze poczekać. 

Gal Gadot i Irena Sendlerowa

Więcej o nadchodzących produkcjach filmowych i serialach:

Źródło: https://variety.com/2019/film/news/gal-gadot-producing-starring-thriller-irena-sendler-1203367957/

Tagi: Gal Gadot Hollywood Irena Sendlerowa