Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2019 22:20
dom z papieru 4 profesor
12624V

Dom z papieru 4 z datą premiery. Prace nad ostatnim sezonem zostały zakończone

Netflix już wkrótce zakończy „Dom z papieru”. Twórcy przygotowali już wszystkie sceny, teraz zajmują się dopracowaniem szczegółów, by na początku 2020 roku serial trafił na Netflix. Będzie to wielkie zakończenie historii.

„Dom z papieru” trafił na Netflix w 2017 roku. Serial został stworzony przez kanał Antena 3, którego twórcy przygotowali dwa sezony. Wielka popularność projektu sprawiła, że streamingowy gigant przejął prawa do produkcji i wyłożył pieniądze na dwie kolejne opowieści.

„Dom z papieru 4” - data premiery

Mogliśmy się spodziewać, że na „Dom z papieru 4” nie będziemy czekać długo. Twórcy podczas nagrywania scen do trzeciej przygody tworzyli jednocześnie sceny do wielkiego zakończenia – dzięki tej decyzji serial powróci znacznie szybciej.

W trzeciej serii na ekranie ważną rolę otrzymał Rodrigo De la Serna (Palermo), który podczas wywiadu z redakcją Cadena wspomniał, że zakończono już prace na planie (czym potwierdził ostatnie słowa Esther Acebo) i serial zadebiutuje w styczniu przyszłego roku.

Sytuację podgrzewają włoskie portale, którym udało się uzyskać pełną datę: „Dom z papieru 4” zadebiutuje już 18 stycznia. Wiadomości nie komentuje Netflix, który pewnie (identycznie jak w przypadku „Wiedźmina”) będzie chciał ogłosić datę na specjalnym wydarzeniu.

„Dom z papieru 4” - to wielkie zakończenie

„Dom z papieru 4” zostało zapowiedziane jako wielkie zakończenie całej historii ekipy Profesora. Trzeci sezon (podobnie jak pierwszy) nie kończy wydarzeń, więc widzowie mogli mieć pewność, że Netflix w pewnym momencie zapowie kolejne odcinki.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: http://www.upsocl.com/muvi/la-casa-de-papel-estrenara-su-4ta-temporada-en-enero-de-2020-palermo-lo-confirmo-en-los-medios

Tagi: data premiery dom z papieru dom z papieru 4 Netflix serial