Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 12.10.2019 17:30
Monster Hunter World: Iceborne. Deweloperzy przedstawiają Rajanga i inne nowości
731V

Monster Hunter World: Iceborne. Deweloperzy przedstawiają Rajanga i inne nowości

Monster Hunter World: Iceborne wciąż jest rozwijane, a co za tym idzie twórcy prezentują nam garść nowości ze świeżej aktualizacji! Zobaczymy odpicowanego Rajanga, nowe regiony i elementy dekoracyjne.

Po rewelacyjnej premierze Monster Hunter: World w 2017 roku, rzeczona marka stała się dla Capcomu istną żyłą złota, z której można jeszcze co nieco wycisnąć.

W tym roku otrzymaliśmy absolutnie fantastyczny dodatek o podtytule Iceborn, który swoją skalą i rozmachem może stać w jednym szeregu z podstawową wersją gry. Ale na szczęście na tym nie koniec, albowiem Japończycy wciąż pracują nad swoim hiciorem, udostępniając nam sporo nowej zawartości za darmo!

Najważniejszą z przygotowanych rzeczy będzie powracający po latach potwór znany jako Rajang - mieszanka byka z gorylem o możliwościach, jakich nie powstydziliby się sami Saiyanie! Gdy przeciwnik się wkurzy, zmienia swoje futro na złote - tak samo jak było to pokazywane w Dragon Ball GT.

Do tego obszar The Guiding Lands otrzyma region wulkaniczny, a deweloperzy pracują już nad obniżeniem progu wejścia dla nowych graczy - oznacza to nieco przebudowane porady na start. Co jeszcze znajdziemy w aktualizacji? Wystroje dla pokoi, możliwość zapraszania do nich innych graczy, a także kilka zbroi. Łatka 11.01 pojawiła się na serwerach 10 października!

Warto zerknąć na:

Tagi: Capcom Monster Hunter World: Iceborne Master Edition

Nie przegap