Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 12.10.2019 11:44
Instagram z ciemnym motywem dostępnym dla telefonów z system iOS 13 oraz Android 10
634V

Instagram z ciemnym motywem dostępnym dla telefonów z system iOS 13 oraz Android 10

Trend na ciemny motyw trwa w najlepsze - kolejna topowa aplikacja wprowadza możliwość załączenia trybu nocnego, chwilowo tylko dla wybranych smartfonów.

O tym, że ekipa odpowiedzialna za Instagrama, miała zamiar wprowadzić ciemny motyw do swojej aplikacji wiemy już od paru tygodni - owy motyw zawitał już na telefony marki Apple, Messengera oraz Gmaila, więc twórcy mogli przyjrzeć się opinii innych i dostosować swój dark mode do stanu idealnego. W końcu, użytkownicy, którzy spędzają większość czasu z "apką" w nocy mogą się uśmiechnąć - trzy dni temu na App Store oraz Sklep Play mogliśmy pobrać aktualizację, która wprowadziła możliwość załączenia trybu ciemnego - jest tutaj jednak mały haczyk.

W chwili obecnej z trybu nocnego mogą korzystać tylko użytkownicy, którzy posiadają telefony marki Apple z system zaktualizowanym do wersji iOS 13 oraz Android z wersją systemu oznaczoną numerem 10. Na razie nie wiadomo, kiedy ciemny Instagram wejdzie w życie dla wszystkich smartfonów, ale powinno to nastąpić lada moment.

Jeśli w swoich telefonach ustawiliście już ciemne kolory - Instagram sam powinien się dostosować. Jeśli jednak tak się nie dzieje, spróbujcie pobrać najnowszą wersję aplikacji ze sklepu. 

Warto zajrzeć na:

Tagi: dark mode instagram