Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2019 21:30
Fortnite 2
1529V

Fortnite Rozdział 2 nadciąga. Duży przeciek potwierdza nową mapę

Epic Games nie może wyłącznie patrzeć na działania konkurencji. Firma opracowuje właśnie „Rozdział 2”, który ma wprowadzić sporo zmian do Fortnite. Pierwsze informacje dotyczące nowości zostały ujawnione przez włoski sklep Apple.

Fortnite systematycznie otrzymuje nową zawartość, ale deweloperzy nie mogą odpuszczać. Konkurencja jest silna, stale pojawiają się nowe gry, więc Epic Games musi odpowiednio aktywizować swoją publikę.

Jak najlepiej walczyć z nowościami? Oferując spore odświeżenie rozgrywki. Włoski App Store zdradził „Fortnite Chapter 2”, który w zasadzie będzie 11. sezonem zmagań, ale tym razem gracze mogą liczyć na znacznie więcej.

Już teraz gracze określili zmiany jako „Fortnite 2”, ponieważ według zamieszczonych informacji – Epic Games w końcu przygotowało zupełnie nową mapę oraz nowe pojazdy w formie łodzi. Jest to podobno dopiero początek innowacji szykowanych przez zdolnych deweloperów.

Należy na pewno zwrócić uwagę, że Epic Games używa podtytułu „Rozdział” - możemy podejrzewać, że „pełnoprawna dwójka” nadejdzie dopiero za kilka lat... Deweloper pewnie nie chce zmarnować tej nazwy, która może odpowiednio wybrzmieć na przykładowo nowej generacji.

Fortnite 2 rozdział

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software