Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.10.2019 20:46
ninja i jego nowy rekord zwycięstw
1350V

Streamerzy wygrali 43 mecze pod rząd w Fortnite. Nowy rekord świata

Ninja, popularny amerykański streamer, razem ze swoim znajomym o nicku 'Reverse2K", ustanowił nowy rekord świata wygranych pod rząd w grze Fortnite. Zobaczcie ich reakcję.

Wszyscy uwielbiają wygrywać, nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Tyler "Ninja" Byler jest znany ze streamowania swoich potyczek w grze Fortnite. Jego ciągłe trenowanie i wsparcie widzów pozwoliło rozwinąć mu się do takiego stopnia, że stał się jedną z najpopularniejszych osób w świecie Fortnite'a - jest zapraszany na różne wydarzenia związane z produkcją. Tyler postanowił rzucić sobie wyzwanie - razem ze swoim kumplem Malachimem „Reverse2K” Greinerem postanowił ustanowić nowy rekord wygranych pod rząd w trybie duo.

Obecny rekord wynosił 42 wygrane pod rząd, a jego twórcą był Terrify_EU. Jest to bardzo wysoki wynik, a każdy najmniejszy błąd mógł pokrzyżować plany Tylera - mimo to, nie zniechęcił się. 2 października na swoim streamie razem z Malachimem udało się wygrać 29 map, a następnego dnia 13. Oboje zapewniają, że nie grali nic poza streamem. Zobaczcie reakcję, kiedy na 43 mapie padł ostatni przeciwnik.

Mężczyzna jest w chwili obecnej wychwalany na każdym zakątku mediów społecznościowych.

Jak myślicie, kto teraz podejmie się wyzwania i spróbuje pokonać "Ninja" oraz "Reverse2K"? O ile ktoś w ogóle się znajdzie - taki wyczyn jest na prawdę trudny i wymaga ogromnego przygotowania. Mimo to, Tyler kolejny raz pokazuje, że w Fortnite nie ma sobie równych.

Warto przeczytać:

  

Źródło: https://www.dexerto.com/fortnite/ninja-sets-new-fortnite-world-record-consecutive-duo-wins-1092443

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software