Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.10.2019 09:45
PUBG crossplay
833V

PUBG z aktualizacją do wersji 4.3! Od teraz gracze z PlayStation 4 i Xbox One zagrają razem

Popularny Battle Royale doczekał się wreszcie długo zapowiadanej aktualizacji, która pozwala na crossplay! Posiadacze konsol od Sony i Microsotfu mogą grać wspólnie!. 

PlayerUnknown's Battlegrounds to tytuł, który jest prawdopodobnie najpopularniejszym Battle-Royale obok FortniteApex Legends. Bluehole Studios bardzo dba o swój projekt i cały czas rozwija go w kierunku, którego oczekują gracze.

Odpowiedzią na prośby jest aktualizacja do wersji 4.3, która wprowadza obiecywany crossplay! Jest jednak pewien haczyk - możliwość ta zadziała tylko w przypadku platform PlayStation 4 i Xbox One. Posiadacze wersji na PC i smartfony będą musieli jeszcze poczekać, choć twórcy zapewniają, że pracują nad dołączeniem także ich. 

Warto dodać, że przy nickach (zarówno w przypadku wykonanych akcji i tabeli rankingowej) wyświetlały się będą ikony oznaczające naszą przynależność do danej z konsol. 

Nie jest to jednak jedyna nowość.W grze naprawiono liczne błędy i dodano nowe bronie. Co więcej, do gry wprowadzono zupełnie nowy system -  "Survival Mastery", który ma pełnić funkcję treningu z bronią. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółową rozpiską zmian, to zajrzyjcie na oficjalną stronę twórców.

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: Bluehole Studios PlayerUnknown's Battlegrounds