Iza Łęcka Iza Łęcka 09.10.2019 08:26
Warface Mars
637V

Warface otrzyma konsolowy cross-play. Twórcy zdradzili wielkie plany rozwoju

Twórcy odpowiedzialni za Warface mają wielkie plany dotyczące strzelanki. Gra rozpoczęła trzeci sezon rozgrywek, jednak Crytek nie ma dość i chce w znaczący sposób rozwinąć grę oferując między innymi cross-play. Szczegółowa grafika zdradza kolejne plany deweloperów.

Warface przeżywa drugą młodość za sprawą usprawnionej, upiększonej i rozbudowanej wersji, która od sierpnia ubiegłego roku jest dostępna na konsolach aktualnej generacji. Twórcy nadal pracują nad nową zawartością, w najbliższych miesiącach więc zadebiutuje w grze sporo nowości.

Deweloperzy mają jeszcze wiele planów na rozwój Warface, a to za sprawą wielu aktywnych graczy. Studio ostatnio świętowało 13 mln zarejestrowanych sympatyków na konsolach, a na PC osiągnięto już 80 mln zainteresowanych. Odpowiednio duża baza użytkowników to główny powód, dla którego warto pracować nad świeżutką zawartością.

W drugim kwartale 2020 roku Warface otrzyma konsolowy cross-play - najwidoczniej twórcy chcą w znaczący sposób wspierać wersje na PlayStation 4 i Xboksa One, ponieważ potwierdzono także plany na kolejne miesiące.

Aktualnie Warface otrzymał na PS4 i XOne nowy Battle Pass oraz kooperacyjną kampanię „Mars”, a to dopiero przyjemny start – jeszcze do końca roku wystartuje 4 sezon zmagań, później na serwerach rozpoczną się święta, a pewnie tuż po nowym roku do gry trafi Tytan. Twórcy zapewnią również nowy system strzelania oraz poprawią strzelanie, by w kolejnym kroku wrzucić do gry arenę PVE w formie nowego trybu. Jak widać plany są spore.

Warface Plany 2019-2020

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://wccftech.com/warface-console-crossplay-coming-in-q2-2020-my-games-confirms/

Tagi: Crytek Microsoft Studios Warface