Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2019 19:37
John Wick Ballerina
2335V

John Wick z oficjalnym spin-offem. Ballerina z pierwszymi szczegółami

Lionsgate potwierdziło szczegóły pierwszego spin-offu serii „John Wick”. Amerykańsko-kanadyjska firma zajmująca się produkcją filmów ujawniła informacje dotyczące „ Ballerina”. Za projekt będzie odpowiadał Len Wiseman.

Seria „John Wick” cieszy się ogromną popularnością, więc Lionsgate chce rozwinąć uniwersum. Czwarty film z Keanu Reevesem trafi do kin w 2021 roku, ale to dopiero początek planów wytwórni.

Dzisiaj poznaliśmy szczegóły „Ballerina” – jest to pierwszy spin-off w uniwersum, nad którym będzie pracował Len Wiseman. Reżysera możecie kojarzyć z między innymi „Underworld”, „Szklana pułapka 4.0”, „Pamięć absolutna” i „ Jeździec bez głowy”. Scenarzystą projektu został Shay Hatten, który pracował nad „John Wick 3” i „Army of the Dead” (w produkcji).

Ballerina” skupi się na młodej zabójczyni, która chce się zemścić na mordercach jej rodziny. W produkcję są zaangażowani Keanu Reeves oraz Chad Stahelski, ale aktualnie nie potwierdzono, czy aktorzy trafią na plan.

Wkrótce poznamy aktorkę, która wcieli się w główną bohaterkę. Możemy podejrzewać, że dobry wynik filmu pozwoli na jeszcze większy rozwój całej serii.

Na naszym serwisie polecamy także:

Źródło: https://deadline.com/2019/10/john-wick-spinoff-ballerina-len-wiseman-directs-female-centric-keanu-reeves-1202754898/

Tagi: Ballerina film John Wick Lionsgate