Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2019 15:58
Wiedźmin Netflix Płotka
2648V

Wiedźmin od Netflix otrzyma wkrótce pełny zwiastun. Andrzej Sapkowski pojawi się na imprezie

Potwierdzono następną prezentację „Wiedźmina” od Netflix. Na kolejnym wydarzeniu zostanie zaprezentowany pełny zwiastun, a możemy nawet oczekiwać, że podczas imprezy platforma przedstawi datę premiery.

Netflix aktualnie zaprezentował zaledwie jeden zwiastun „Wiedźmina”. Fani od dawna czekają na mocniejsze show, ponieważ firma sama potwierdziła, że najlepsze dopiero przed nami. Dzisiaj możemy zapowiedzieć – pokaz odbędzie się jeszcze w tym miesiącu.

„Wiedźmin” od Netflix – nadciąga pełny zwiastun

Od 30 października do 3 listopada odbędzie się Lucca Comics and Games. Właśnie na tym wydarzeniu odbędzie się panel poświęcony „Wiedźminowi” od Netflix – na festiwalu pojawią się: Andrzej Sapkowski, Lauren S. Hissrich, Anya Chalotra oraz Freya Allan.

To właśnie podczas tej imprezy – dokładnie 31 października – odbędzie się premiera pełnego zwiastuna „Wiedźmina”. Wcześniej otrzymaliśmy zaledwie przedsmak atrakcji, które zostaną ujawnione już wkrótce.

„Wiedźmin” zawładnie Lukką?

„Wiedźmin” będzie główną atrakcją Lucca Comics and Games i podczas festiwalu zostanie przygotowany cały „Kontynent” prezentujący „Świat Wiedźmina”. Platforma ma przekształcić część miasta, by zaprezentować między innymi kostiumy, rekwizyty i inne elementy z produkcji.

Druga prezentacja i data premiery?

To nie koniec atrakcji. 1 listopada odbędzie się drugi panel, na którym pojawi się między innymi Tomasz Bagiński (producent wykonawczy), Tim Aslam (projektant kostiumów) oraz Andrew Laws (scenografia). Trójka specjalistów przedstawi nam „anegdotki i ciekawostki z powstania serialu”.

Możemy w tej sytuacji oczekiwać, że podczas Lucca Comics and Games zostanie także ujawniona ostateczna data premiery serialu...

Na naszym serwisie polecamy także:

Źródło: https://redanianintelligence.com/2019/10/08/the-witcher-trailer-lucca-comics-sapkowski/

Tagi: Andrzej Sapkowski Netflix serial wiedźmin wiedźmin netflix