Iza Łęcka Iza Łęcka 12.09.2019 07:00
Wiedźmin Netflix Geralt
3594V

Wiedźmin od Netflix z konkretną datą premiery. Holenderski oddział platformy odlicza do debiutu

Netflix nadal nie przedstawił daty debiutu pierwszego sezonu „Wiedźmina”, ale holenderski oddział platformy postanowił odliczać „noce” do premiery kilku produkcji. Na liście znalazła się również przygoda stworzona na podstawie uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

Plotki o dacie premiery „Wiedźmina” krążą w Sieci od dawna. Platforma wciąż nie komentuje spekulacji, jednak osoby odpowiedzialne za holenderski PR mogły wpaść w spore tarapaty – w social mediach oddziału opublikowano wyliczankę.

Wiedźmin Netflix data premiery

Holendrzy bardzo szybko zorientowali się, że popełnili fatalny błąd i usunęli wiadomość, ale oczywiście czujni fani Wiedźmina przygotowali stosowne screeny. Post zapowiedział 97 nocy do premiery serialu – według tej informacji „Wiedźmin” od Netflix zadebiutuje 17 grudnia.

Teraz pozostaje jedynie czekać na oficjalną wiadomość, która powinna nadejść w najbliższym czasie – w końcu platforma nie może dłużej czekać z konkretną promocją serialu. Warto przypomnieć, że grudniowa premiera „Wiedźmina” została zapowiedziana już na początku roku –  jak widać więc plany nie zostały zmienione.

Warto sprawdzić na naszym portalu:

Źródło: https://redanianintelligence.com/2019/09/11/official-the-witcher-release-date-revealed/

Tagi: netflix wiedźmin wiedźmin netflix wiedźmin netflix data premiery