Tytus Stobiński Tytus Stobiński 08.10.2019 15:21
Modern Warfare
763V

Call of Duty: Modern Warfare z nowym systemem skupionym na zawartości dla gracza. Prace tuż przed premierą?

Ostatnie tygodnie zbliżające nas do premiery Call of Duty: Modern Warfare nie były zbyt szczęśliwe dla Activision oraz Infinity Ward.

Wedle ostatnich doniesień związanych z Call of Duty: Modern Warfare, w grze jednak znajdzie się możliwość kupna za prawdziwą walutę przedmiotów, które będą miały realny wpływ na balans rozgrywki. Nie trzeba specjalnie podkreślać, że wywołało to falę irytacji wśród graczy, którym wydawca wcześniej obiecał, że takiej formy mikropłatności w grze nie uświadczą. 

Co prawda nie zostało to potwierdzone przez duet Activision oraz Infinity Ward, ale żadna z firm nie zaprzeczyła również doniesieniom. W związku z zaistniałą sytuacją, Joel Emslie, będący dyrektorem artystycznym studia, wystosował do fanów list otwarty, w którym prosił by w odpowiedni sposób dzielili się swoimi przemyśleniami co do całej sytuacji. Ostatnio nawiązując do tego wątku, wypowiedział się on w kwestii kontrowersyjnej monetyzacji w grze.

To, co mogę Wam powiedzieć, to fakt, że jesteśmy skupieni na stworzeniu innego systemu dla Modern Warfare, ze ścieżką skierowaną bezpośrednio na zawartośc dla graczy. 

Tak więc jak sami widzicie, plotki prawdopodobnie nie były wyssane z palca, a w siedzibie firmy z pewnością toczy się teraz wiele "gorących" dyskusji. Być może oznacza to, że loot boxy w zakamuflowanej formie, jednak się w produkcji pojawią.

Warto również przeczytać na naszym portalu:

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward