Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2019 22:00
Nowe Super Mario
455V

Mario może powrócić w dwóch kolejnych grach. Nintendo poszukuje pracowników

Nintendo może rozwijać aż dwie gry z serii Super Mario. Japończycy poszukują pracowników do projektu 2D i produkcji w 3D. Najwidoczniej korporacja nie rezygnuje ze swojej oddanej serii, która wciąż notuje sukces za sukcesem.

Gry z serii Mario wciąż cieszą się obłędnymi wynikami, więc nikogo nie powinno dziwić, że Nintendo nadal zamierza rozwijać uniwersum tworząc kolejne produkcje z serii. Firma jeszcze oficjalnie nie zapowiedziała nowych tytułów, ale w Sieci wylądowały dwa nowe ogłoszenia o prace:

[Rekrutacja do projektu] Opublikowano wytyczne dotyczące aplikacji dla „Projektanta poziomów dla nowej gry akcji 3D” (praca w Tokio)

[Rekrutacja do projektu] Opublikowano wytyczne dotyczące aplikacji dla „Projektanta poziomów dla nowej gry akcji 2D” (praca w Kioto)

Nintendo bezpośrednio nie mówi o nowej grze z serii Mario, ale w obu wiadomościach widzimy wizerunek głównego bohatera, oddział z Kioto zajmował się już serią 2D ze znanym hydraulikiem, a twórcy z Tokio (główny oddział) pracowali nad Super Mario 3D World, Captain Toad Treasure Tracker i Super Mario Odyssey.

Teraz oczywiście pozostaje czekać na większe zapowiedzi, które mogą nadejść już na początku przyszłego roku – jak wiadomo Nintendo kolejny raz zaprosi nas na dużego Directa, który przedstawi plany korporacji na kolejne miesiące.

Warto również spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: mario Nintendo nintendo switch switch

Nie przegap