Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2019 22:00
Wikingowie 6
1537V

Wikingowie 6 na zwiastunie. Data premiery ostatniego sezonu

„Wikingowie” powrócą przed samym końcem roku. History potwierdziło oficjalną datę premiery ostatniego sezonu, którego wydarzenia mogą nas przygotować na następną opowieść. Poznajcie szczegóły i zobaczcie zwiastun.

History od 2013 roku oferuje widzom „Wikingów”, którzy choć cieszą się już mniejszą popularnością względem pierwszych historii, to jednak stacja zaprasza widzów na wielkie zakończenie serialu. Twórcy już we wrześniu 2017 roku potwierdzili, że szósty sezon składający się z 20 epizodów będzie ostatnim.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że dwa pierwsze odcinki „Wikingowie 6” zostaną wyemitowane 4 grudnia – następnie małymi krokami będziemy przybliżani do końca opowieści, z której jednak może narodzić się już zupełnie nowa przygoda.

History nie zamierza rezygnować z tego uniwersum i już teraz fani serii mogą szykować się na pierwszy spin-off. Już kilka miesięcy temu jeden ze scenarzystów wspomniał, że włodarze History rozmawiają z szefami MGM O „Wikingowie: Część druga”. Szczegóły produkcji powinny zostać ujawnione w kolejnych miesiącach.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery serial trailer wikingowie zwiastun