Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2019 18:56
MediEvil – 1998 vs. 2019
1438V

MediEvil na dobrym porównaniu. 1998 vs. 2019

Sony opublikowało ważny materiał pokazujący skalę zmian w MediEvil. Twórcy zajęli się znaczącym usprawnieniem gry, która otrzymała upiększoną oprawę oraz szereg nowych funkcji. Zobaczcie dokładny pokaz produkcji.

Bardzo długo czekaliśmy na powrót serii MediEvil, ale już pod koniec miesiąca na PlayStation 4 zadebiutuje historia, którą gracze zachwycali się w 1998 roku. Od tego czasu sporo się zmieniło, więc zespół odpowiedzialny za nową wersję nie mógł wyłącznie zmienić oprawy i wrzucić tytuł na nowy system.

MediEvil (2019) na PlayStation 4 będzie charakteryzował się szeregiem ulepszeń – deweloperzy zadbali między innymi o nową kontrolę bohatera, ulepszoną walkę, a nawet pozwolą dokładnie obserwować wydarzenia. Takie dodatki sprawią, że podczas rozgrywki nie natrafimy na archaizmy, które byłyby męczące dla współczesnych graczy.

Zaprezentowany gameplay powinien raz na zawsze odpowiedzieć na pytanie – czy warto zainteresować się odrestaurowanym MediEvilem? Nie możemy w tym wypadku liczyć na najpiękniejszy kotlet stworzony z myślą o PlayStation 4, ale fani powinni szykować się na kapitalny powrót do lat dzieciństwa.

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: MediEvil (2019) Other Ocean Interactive Sony Interactive Entertainment

Nie przegap