Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2019 18:15
Kojima Cyber
6669V

Hideo Kojima w CD Projekt RED i PS Polska. Twórca sprawdził polską wersję Death Stranding [Aktualizacja #1]

Tak jak mogliśmy się spodziewać – Hideo Kojima podczas swojego pobytu w Warszawie odwiedził CD Projekt RED. Twórca Death Stranding pochwalił się serią zdjęć z ekipą odpowiedzialną za między innymi Wiedźmina. [Aktualizacja #1]

Z samego rana informowaliśmy naszych czytelników o ciekawych odwiedzinach – Hideo Kojima po Comic Con Russia poleciał do Warszawy. Nie znamy dokładnie planów Japończyka, ale podczas odwiedzin stolicy, znalazł czas, by pojawić się w CD Projekt RED. Jak wiadomo polskie studio ma dobre relacje z Hideo Kojimą – Japończyk w czerwcu pokazał prezent od CD Projekt RED, a bodajże na gamescomie miał okazję odwiedzić stoisko rodzimej firmy.

Twórcy growych przygód Wiedźmina byli gotowi na to spotkanie – poniżej możecie zobaczyć serię najróżniejszych gadżetów, które podpisał Hideo, by przedstawiciele CD Projekt RED mogli zebrać kilka ładnych pamiątek. Japończyk odwiedził nawet pomieszczenie, które dobrze znamy z materiałów dotyczących Gwinta – charakterystyczny pokój jest często pokazywany podczas dzienników deweloperów.

To może małe cameo Hideo Kojimy w Cyberpunk 2077? Na pewno Polacy znaleźliby miejsce dla dodatkowej, niezależnej postaci... Podobną sytuację widzimy w Death Stranding, gdzie Kojima wrzucił do gry swojego przyjaciela Geoffa Keighley'a.

[Aktualizacja #1]

Hideo odwiedził także PlayStation Polska:

Więcej na temat Death Stranding przeczytacie na naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment