Iza Łęcka Iza Łęcka 07.10.2019 07:00
Hideo Kojima Warszawa
3387V

Hideo Kojima w Polsce. Japończyk może promować Death Stranding

Kojima Productions zakończyło już prace nad Death Stranding, dlatego też Hideo Kojima odbywa kolejne podróże. Legendarny deweloper trafił do Polski i pochwalił się w mediach społecznościowych serią ładnych zdjęć.

Death Stranding wyląduje na półkach sklepowych 8 listopada, ale dla Hideo Kojimy to bardzo intensywny czas. Japończyk odwiedził na początku weekendu Rosję, gdzie na Comic Con Russia była prezentowana produkcja zmierzająca wyłącznie na PlayStation 4. Twórca rozmawiał z fanami, miał okazję pokazać szerokiej publiczności grę oraz udzielił kilku wywiadów.

Kolejnym przystankiem na mapie Hideo może być Warszawa. Japończyk wylądował w Polsce i opublikował w mediach społecznościowych serię fotek ukazujących naszą stolicę. Polskich fanów zaskoczyła niezapowiedziana wizyta twórcy, jednak możemy podejrzewać, że Kojima wciąż skupia się na promocji Death Stranding. Czy prawdopodobnie i w naszym kraju odbędzie się w przeciągu najbliższych dni kilka ważnych spotkań?

Jak wiadomo prace nad Death Stranding zostały już zakończone, teraz pewnie część zespołu zajmuje się ostatnimi szlifami i polerowaniem gry, jednak posiadacze PlayStation 4 mogą mieć pewność, że w listopadzie zagrają w nową produkcję Kojimy.

W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy mały przedsmak dubbingu – posłuchajcie reklamy, które w kolejnych tygodniach trafi do naszej telewizji.

Więcej na temat Death Stranding przeczytacie na naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment

Nie przegap