Iza Łęcka Iza Łęcka 07.10.2019 12:12
Zagubieni w kosmosie 2 Netflix
1087V

Zagubieni w kosmosie 2 w grudniu. Zwiastun zapowiada nową historię

Netflix potwierdził szczegóły drugiego sezonu „Zagubionych w kosmosie”. Wizualnie dopieszczona historia zostanie opublikowana na serwerach w grudniu. Pierwszy zwiastun potwierdza wysoką jakość produkcji.

Pierwszy sezon „Zagubionych w kosmosie” zadebiutował na Netflix w kwietniu ubiegłego roku ciesząc się sporym zainteresowaniem. Dziesięcioodcinkowa przygoda o rodzinie kosmicznych kolonistów, którzy muszą zmierzyć się z wieloma niebezpieczeństwami, została ciepło przyjęta przez krytyków oraz widzów. Netflix już po dwóch miesięcach od emisji pierwszej historii potwierdził prace nad kontynuacją.

Dzisiaj możemy poinformować, że „Zagubieni w kosmosie” powrócą 24 grudnia – podobnie jak w przypadku wszystkich oryginalnych produkcji platformy, w dniu premiery otrzymamy dostęp do całego sezonu.

Pierwszy zwiastun szykuje widzów na kolejną wizualną ucztę, która dla widzów czekających na interesującą świąteczną ofertę Netflixa będzie przyjemną opcją na popołudnie z rodziną. Już pierwsza przygoda była promowana jako dobre science-fiction dla rodzin.

„Zagubieni w kosmosie” to remake serialu z 1965 roku, który natomiast był luźną adaptacją noweli „The Swiss Family Robinson”.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Netflix serial Zagubieni w kosmosie Zagubieni w kosmosie 2