Iza Łęcka Iza Łęcka 07.10.2019 09:10
Rick and Morty 4
4949V

Rick and Morty 4 ma datę premiery. Zwiastun zapowiada zwariowane historie

Dwójka podróżników po odległych planetach powróci już w listopadzie. Adult Swim potwierdziło datę premiery czwartego sezonu „Rick and Morty”, a zwiastun kolejnej odsłony nowej historii zawitał już w Sieci.

Justin Roiland oraz Dan Harmon w ubiegłym roku potwierdzili nawiązanie nowej współpracy z Adult Swim, na mocy której twórcy mają przygotować kolejne 70 odcinków przygód Ricka i Morty'ego. Autorzy serialu animowanego mają zakasać rękawy, pracować szybciej i nie robić długich przerw pomiędzy kolejnymi opowieściami.

Dzisiaj Adult Swim potwierdziło, że „Rick and Morty 4” w formie 5 odcinków zadebiutuje już 10 listopada. Chcąc jak najlepiej zapowiedzieć nadciągające wydarzenia – stacja opublikowała zwiastun czwartego sezonu. Jak zawsze, najnowszy materiał uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje, że dwója bohaterów będzie uczestniczyć w kolejnych zwariowanych historiach.

Roiland i Harmon już podczas pracy twórczej nad właśnie zapowiedzianymi odcinkami, kontynuowali prace nad „Rick and Morty 5”. Zgodnie z obietnicami, kolejne nieprawdopodobne przygody wnuczka i dziadka-szalonego naukowca, będą znacznie szybciej.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić:

Źródło: Youtube.com

Tagi: data premiery Rick and Morty Rick and Morty 4 zwiastun