Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 06.10.2019 14:51
Cosplaye na New York Comic Con
1062V

Najciekawsze cosplaye podczas tegorocznego New York Comic Con

Jak już przyzwyczaiły nas wydarzenia dla graczy, na halach nie zabrakło osób przebranych za swoje ulubione postacie fikcyjne.

Tegoroczne New York Comic Con można uznać za udane wydarzenia. Fani seriali jak i gier nie mogli się nudzić - zapowiedziano m.in spin-off serialu w uniwersum "The Walking Dead" oraz poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej dla gry Marvel's Avengers, która została okrzyknięta mianem "jednej z największych na Ziemi".

Jak już przyzwyczaiły nas wydarzenia o tej tematyce, na halach nie mogło zabraknąć przeróżnych cosplayerów - osób, które hobbystycznie przebierają i wcielają się w swoje ulubione postacie fikcyjne. Trend ten rozwija się do dnia dzisiejszego, a czasami nawet odbywają się konkursy na najlepszy cosplay, gdzie można wygrać ciekawe nagrody.

Z racji tego, że NYCC to jedna z największych imprez dla fanów uniwersum Marvela, nie zabrakło tutaj osób przebranych za Spider Mana, Thora czy Kapitana Amerykę - rzućcie okiem na poniższy materiał i dajcie znać co sądzicie o przebraniach.

 

Warto zajrzeć na:

Tagi: cosplay new york comic con