Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 06.10.2019 13:49
The Walking Dead spin-off
763V

The Walking Dead. Opublikowano zwiastun nowego spin-offu

Z okazji New York Comic Con stacja Skybound udostępniła zwiastun nowej przygody w uniwersum wykreowanym przez Roberta Kirkmana. Na kolejne szalone przygody z serii Żywych Trupów poczekamy do wiosny. 

Jeśli wyczekujecie kolejnych szalonych przygód w uniwersum "The Walking Dead", będziecie musieli poczekać do wiosny - właśnie wtedy swoją premierę będzie miał "The Walking Dead New Series". 3 dni temu mieliśmy okazję rzucić okiem na soczyste zdjęcia przedstawiające nowych młodych bohaterów, którzy na naszych oczach będą dojrzewać. 

W miniony weekend odbyło się ważne wydarzenia dla fanów filmów i seriali - New York Comic Con - to właśnie podczas tego wydarzenia został zapowiedziany nowy spin-off Żywych Trupów. W nocy z sobotę na niedzielę polskiego czasu, Skybound Entertainment udostępnił nowy zwiastun - możecie zobaczyć go poniżej.

Jak już przyzwyczaiły nas seriale i gry w uniwersum "The Walking Dead", w spin-offie nie zabraknie emocjonalnych scen, adrenaliny, walki i ciężkich wyborów. Młodzi bohaterowie będą musieli połączyć siły i zmierzyć się z nieprzewidywalnymi wrogami - już w wiosnę 2020 roku przekonamy się czy wszyscy wyjdą z tego cało.

O uniwersum "The Walking Dead" warto przeczytać:

Tagi: spin-off The Walking Dead