Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2019 16:29
The Walking Dead: Saints & Sinners
1657V

The Walking Dead: Saints & Sinners nadciąga. Pierwszy zwiastun pokazuje „makabryczną przygodę”

Skybound nie rezygnuje z tworzenia gier w uniwersum wykreowanym przez Roberta Kirkmana. Studio właśnie zapowiedziało The Walking Dead: Saints & Sinners i produkcja ma trafić w gust wszystkich entuzjastów wirtualnej rzeczywistości. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

The Walking Dead: Saints & Sinners to zupełnie nowa produkcja w znanym i cenionym uniwersum. Dzisiaj mamy okazję spojrzeć na pierwszy zwiastun rozgrywki, który wprowadza graczy w „makabryczną przygodę”. W tytule często podejmiemy trudne wybory – wszystkie decyzje mają ukształtować naszego bohatera.

Twórcy stawiają na wirtualną rzeczywistość i The Walking Dead: Saints & Sinners ma zapewnić wyjątkowe doznania – podczas rozgrywki chwycimy zróżnicowaną broń i na własnych zasadach zajmiemy się eliminowaniem truposzy.

„Gracze mogą wybierać spośród arsenału broni lub tworzyć własne, by dopasować swój styl rozgrywki i przetrwać. Walka oparta na fizyce sprawia, że każde uderzenie siekiery lub noża jest odczuwalne wraz z uderzeniem.”

The Walking Dead: Saints & Sinners trafi na gogle VR na początku przyszłego roku, ale wciąż musimy zaczekać na konkretne informacje dotyczące premiery.

Tagi: The Walking Dead The Walking Dead: Saints & Sinners twd VR wirtualna rzeczywistość