Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.09.2019 19:00
PUBG z kolejną aktualizacją. Tym razem system biegłości w przetrwaniu
646V

PUBG z kolejną aktualizacją. Tym razem system biegłości w przetrwaniu

Ekipa odpowiedzialna za Playerunknown's Battlegrounds nie próżnuje. Kolejna aktualizacja już dostępna dla chętnych.

Pogrywacie jeszcze czasami w PlayerUnknown's Battlegrounds? Jeśli tak to możecie pobierać już kolejną aktualizację, obecnie dostępna tylko dla chętnych na testowej wersji gry (przy zakupie podstawowej wersji produkcji, automatycznie Wasza biblioteka na Steam zaopatrza się w "Test Server"). Jak przyzwyczaiło nas studio Bluehole, na "Live server" aktualizacja wleci za parę dni.

Wersja gry oznaczona 4.3 dodaje masę nowych rzeczy. Największym dodatkiem jest nowy system nazwany "biegłość w przetrwaniu". Po każdym rozegranym meczu, owa funkcja jest aktualizowana o ciekawe informacje na temat posługiwania się danymi broniami, będziemy mogli podejrzeć swój styl gry oraz zdobyć PD. System będzie działał cały czas i nie ma nic wspólnego z sezonami oraz przepustkami. Punkty doświadczenia zdobędziemy za:

  • Zbieranie sprzętu
  • Używanie przedmiotów w czasie walki
  • Walka
  • Reanimowanie członka drużyny

Za zdobywanie kolejnych poziomów dostaniemy nagrody takie jak tło czy emblematy. Kolejną ciekawą funkcją jest oś czasu rozgrywki, na której możemy podejrzeć wszystkie akcje wykonane podczas meczu. Dostaniemy również nową broń, opis naszego stylu gry, zmiany w dźwiękach oraz eliminację irytujących błędów. Więcej przeczytacie tutaj.

Warto przeczytać:

Tagi: Bluehole Studios PlayerUnknown's Battlegrounds