Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.09.2019 22:00
Playerunknown's Battlegrounds Lite będzie dostępne w październiku dla kolejnych 52 krajów
509V

Playerunknown's Battlegrounds Lite będzie dostępne w październiku dla kolejnych 52 krajów

PUBG Lite już w październiku trafi do kolejnych 52 krajów. Wstępna rejestracja rozpoczęta, nowe tryby i bronie już niedługo! Porównanie graficzne pomiędzy PUBGiem a PUBGiem Lite.

PUBG Lite to po prostu druga wersja gry PlayerUnknown's Battlegrounds, skierowana do osób, którzy posiadają słabe komputery/laptopy - trzeba tutaj jednak zaznaczyć, że w porównaniu z oficjalnym PUBGiem, wersja LITE jest darmowa i posiadać będzie lekko inne tryby. 

Już 10 października bieżącego roku PUBG Lite trafi do 52 krajów z Europy Centralnej oraz Wschodniej - Polacy również zagrają. Wstępna rejestracja jest już dostępna, warto się zapisać wcześniej ze względu na dodatkową zawartość, która dostaniemy 10 października, a są to: Kamuflaż pustynny do broni M416 oraz Gwiazda Rocka do AKMa. Rejestracja kończy się 8 października, więc macie jeszcze niecałe dwa tygodnie.

Do produkcji trafi również tryb 4vs4. W tym trybie tempo rozgrywki zostało podkręcone do maksymalnych obrotów, ze względu na walkę dwóch drużyn składających się z czterech żołnierzy. Walka ma odbyć się w opuszczonym, starym magazynie - aby wygrać, jedna z drużyn będzie musiała uzbierać 40 zabójstw.

Do PUBGa Lite trafi również przepustka sezonowa, znana nam już z pierwotnej wersji gry. Będziemy wykonywać tutaj przeróżne misje, za które będziemy zdobywać kolejne poziomy, a wraz z nimi będziemy hojnie nagradzani. Pod spodem możecie zobaczyć porównanie graficzne pomiędzy PUBGiem a PUBGiem Lite.

 

Tagi: Bluehole Studios PlayerUnknown's Battlegrounds

Nie przegap